İŞİNİZİ KOLAYLAŞTIRIN

Güvenilir  hizmet anlayışımız, işimizdeki tecrübemiz ve ürün çeşitliliğimiz ile verimli çalışmanıza destek vermek istiyoruz.

SON DERECE DUYARLI

Geçen zamanı geri getiremiyoruz ancak;  planlı  lojistik hizmetimiz  ile  “az zamanda  daha verimli”  çalışmanız için varız.

SÜRPRİZ YOK

İhtiyaçlarınızı temel alarak size hizmet ediyoruz. Siparişlerinizin  istenen miktar ve ölçüde olması için kontrol ediyoruz.

Endüstriyel Ambalaj Malzemeleri, Ambalajma Makina ve Aparatları, Teknik Servis…

Endüstriyel Ambalaj konusunda entegre çözümler ve hizmet sunan ilk kuruluş olma hayali ile 1990’lı yıllarda düşüncede oluşan İnterkan anlayışı; endüstriyel ambalajlama konusundaki talepleri karşılamak üzere 1992 yılında kurucumuz Hüseyin YILMAZ tarafından, Gazcılar Caddesi’ ndeki küçük bir dükkanda hayata geçirildi.O yıllarda düşüncede ne varsa, bugün de değişmedi, günden güne gelişti; üreticiden yalnızca kaliteli, doğru, efektif ürünler almaya ve bu ürünleri daima doğru zamanda, doğru fiyatla ve doğru yaklaşımlarla müşteriye ulaştırmaya devam ediliyor İnterkan’ da.

Endüstriyel Ambalaj Talepleriniz için
Tek Noktadan, Hızlı ve Esnek Lojistik Ağı.

Teknik Servis Hizmeti

Sektörünüze ve ihtiyaçlarınıza uygun
paketleme makina ve ekipmanları
üretip bunları devreye alıyoruz.

İNTERKAN ENDÜSTRİYEL AMBALAJ

Doğru Ambalaj, Doğru Makina, Teknik Servis ile  Verimlilik…

Sanayi kuruluşlarının;  endüstriyel ambalaj malzemeleri, ambalajlama makine  ve ekipmanları, teknik servis hizmeti  konusundaki ihtiyaçlarını en etkin biçimde karşılamak için faaliyet gösteriyoruz.

İNTERKAN

NEWS FROM US

Güncel Logomuz

27 yıldan sonra kazandığı güç, deneyimle ve güvenilir hizmet anlayışını görsel kimliğine de yansıtmak isteyen İnterkan yeni logosuna kavuştu…

Web Sitemiz Yenilendi

Yeni kurum kimliğimizin oturmasıyla eskiyen ve çağın gerekliliklerine ayak uydurmakta zorlanan web sitemizi de güncelleyip tazeledik. Artık bizimle ilgili her şeye ulaşmak çok daha kolay!

BTSO, Ekonominin Kahramanlarını Ödüllendirdi

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) tarafından bu yıl 41’incisi düzenlenen ‘Ekonomiye Değer Katanlar – 2014′ ödülleri sahiplerini buldu.

Poliner’e Ödül

Poliner Plastik AŞ. Kocaeli Sanayi Odası tarafından düzenlenen ve en iyilerin kürsüye çıktığı 11’inci Sektörel Performans Değerlendirme Ödül Töreni’nde “Plastik ve Kauçuk Ürünleri Sanayi Sektörü Büyük Ölçekli Kuruluş” kategorisinde ödüle layık görüldü. Poliner Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Yılmaz, ödülü Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun elinden aldı.

Your ideas are important to us.